Regał woskowany Hacienda II 1s


Regał woskowany Hacienda II 1s

Cena: 1309,00 zł


Wszystkie meble Hacienda w standardzie wykonywane są jako meble woskowane. Są to meble z litego drewna sosnowego. Każdy element mebli jest w 100% wykonywany z drewna a nie z produktów drewnopochodnych jak sklejka czy płyta MDF.

Do jedynych elementów, które nie są drewniane, należą plecy mebli oraz dno w szufladach. W celu obniżenia wagi mebla przyjęto zasadę, aby te elementy produkować z płyty pilśniowej.

Meble Hacienda to meble woskowane, mogą być także malowane lakierem kryjącym, lakierobejcą lub olejowoskiem. Wedle życzeń i upodobań klienta. Paleta kolorów w każdym przypadku jest bardzo szeroka.

Postarzane i celowo rdzewione zawiasy oraz uchwyty nadają meblom stylu i indywidualnego charakteru.

W standardzie montowane są prowadnice na pełny wysuw, za dopłatą możliwa jest wersja z prowadnicami na pełny wysuw z hamulcem lub dociągiem.

Meble woskowane z kolekcji Hacienda dostarczane są w elementach lub w całości. Mogą być również wykonywane na indywidualne zamówienie, według wzoru i układu klienta.

Wymiary i cena:
http://www.zrobionezdrewna.pl/kolekcja-hacienda/23regal-hacienda-105
Kolekcja Hacienda

kcoloreditPowierzchnia mebli
- wosk

kcoloreditPowierzchnia mebli - opcje
- olejowosk
- lakier kryjący
- strukturyzowanie

kcoloreditProwadnice - w standardzie
- metalowe rolkowe

kcoloreditProwadnice - opcje dodatkowe
- pełny wysuw
- pełny wysuw z hamulcem
- pełny wysuw z dociągiem
- pełny wysuw, otwierane na dotyk

kcoloreditSposób dostarczenia
- w elementach lub w całości


AddThis Social Bookmark Button
Witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Treść niniejszej strony, należącej do firmy Made of Wood Group, chroniona jest prawem autorskim. Cała zawartość strony, w tym znaki handlowe, logo, teksty i zdjęcia zamieszczone w tej witrynie są własnością firmy Made of Wood Group i podlegają ochronie na mocy praw własności intelektualnej. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.